Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz

img

01

TOPLANTI

SİYAH KONGRE müşterilerini ‘İş Ortağı’ olarak kabul eden bir anlayışın ürünüdür ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda tam hizmet sunmak amacıyla hizmet eder.


  • Basın Toplantıları Bayi Toplantıları Eğitim Toplantıları Road Showlar Şirket Toplantıları Motivasyon Toplantısı Şirket İçi Eğitim Toplantıları Şirket İçi Dönem Sonu Toplantıları Motivasyon .

02

ETKİNLİK

Yurt içi ve yurt dışında sahip olduğu güçlü organizasyon yapısı ile turizm sektöründe geniş yelpazeli faaliyetleri gerçekleştirir. SİYAH KONGRE’nin yurtiçi ve yurtdışındaki otel ve servis birimleri arasında yıllardır süregelen yüksek ölçekli işbirliği ve özel olarak eğitilmiş deneyimli personelin uygun bütçe ile hedefe yönelik programların hazırlanmasında ve gerçekleştirilmesinde önemli bir avantaj oluşturmaktadır.


  • Yurt içi Teşvik Gezileri Yurt dışı Teşvik Gezileri Yurt İçi Heyet Gezileri Yurt Dışı Bayi Toplantıları Yurt İçi Bayi Toplantıları Yurt Dışı Toplantı Yönetimi.

03

ORGANİZASYONLAR

Gelişkin alt yapısı ve deneyimli kadrosu ile kongre organizasyonlarını “tam hizmet” prensibi içinde, başından sonuna kadar koordine eden SİYAH KONGRE, bu alanda kurumunuzun en yüksek verimi alması için etkin, esnek ve Kreatif çözümler sunar.


  • Ürün Lansmanları Yılsonu Toplantıları Açılışlar Ödül Törenleri Fuar Organizasyonları Kurumsal Fuar Çözümleri B2B Görüşme Organizasyonları Gala Yemekleri Şirket İçi Organizasyonlar Kokteyller Temel Atma Törenleri Konser Organizasyonları Festivaller Turnuvalar Parti Organizasyonları .

04

KONGRE

Teknoloji Odaklı Yenilikçi Bakış Açısı SİYAH KONGRE, etkili iletişim sağlayan, açık ve dürüst yaklaşımlar sergileyen, klasik ve bildik bir organizasyonu yerine, yenilikçi, farklı ve etkili projeler geliştiren, teknolojik gelişmeleri izleyen ve uygulayan, kitlesel memnuniyetin yanında her bireyin ayrı ayrı memnuniyetini de sağlayabilmek için bütün detaylara özen gösteren bir firmadır


  • Doğru Maliyet & Maksimum Verim Hizmet kalitesi kadar maliyetin de önem kazandığı günümüzde, minimum maliyetle maksimum verim alınması prensibiyle hareket eder. Kongre Danışmanlık Hizmetleri Kongre Planlama ve Projelendirme Sponsorluk Yönetimi Prodüksiyon Yöneimi Operasyon Yönetimi Destinasyon Yönetimi .

05

Project Management

Önemli karar aşamalarında pazarlama odaklı alternatifler geliştiren SİYAH KONGRE kurumsal davranışlarınızın stratejik planlamasına destek olarak, pazarın olası tepkilerine karşı hazırlıklı olmanıza katkı sağlar. Stratejik planlama aşamasının ardından, söz konusu planlamayı aktif ve etkili kılacak aktiviteleri belirleyerek size hız ve zaman kazandırır. SİYAH KONGRE sizin adınıza kurgular, geliştirir, üretir ve uygular.


Etkin Marka İletişimi Kurum ya da markanızın hem kısa hem de uzun vadede güçlü bir iletişim planıyla mümkündür. SİYAH KONGRE, bu alanda hizmet veren iletişim birimi ile günümüzün çalışma koşullarına uygun gelişken ve yüksek performanslı bir stratejik iletişim desteği sunmaktadır. Bu iletişim desteği, kurum ya da marka aktivitelerinizin konsept geliştirme aşamalarını da kapsamaktadır. Fuar Organizasyonları Kongre Organizasyonları B2B Toplantı - Zirveler B2C Etkinlikler